Alshami

(17 anmeldelser)
Tilbud
Pizza
Innbakt
Middager
Kebab
Falafel
Bakt potet
Hamburger
Barnemeny
Drikke

Tilbud

Pizza

Innbakt

Middager

Kebab

Falafel

Syrisk falafel

Med hjemmelaget brød
kr 80.00
Legger produktet i kurven

Irakisk falafel med anba

kr 80.00
Legger produktet i kurven

Bakt potet

Bakt potet

Med kjøtt, smør, ost, mais og saus
kr 90.00
Legger produktet i kurven

Hamburger

Fiskburger

kr 109.00
Legger produktet i kurven

Barnemeny

Kylling nuggets tallerken (Barn)

Med pommes frites
kr 99.00
Legger produktet i kurven

Barnepizza

Med pepperoni og mais
kr 99.00
Legger produktet i kurven

Drikke

Jus

kr 20.00
Legger produktet i kurven

Om restauranten

Samlet poengvurdering

3.5
av 17 anmeldelser

Dione Nesset

Friday, January 15, 2021
Mat
Levering

Frida Djupvik

Saturday, October 10, 2020
Mat
Levering
Kjøpte ekte kebab rull. Det var farse som kom. Kommer aldri til å bestille denne smaksløse maten igjen

Kristine Ellingsen

Wednesday, July 29, 2020
Mat
Levering
Kjempegod kebab middag!

Ole Ivar Moen

Friday, July 24, 2020
Mat
Levering

ludvigakol

Tuesday, July 14, 2020
Mat
Levering

Katayoun Djazayeri

Saturday, July 11, 2020
Mat
Levering

Darlèn Nesset

Friday, July 03, 2020
Mat
Levering

Knut martin Røsland

Sunday, June 28, 2020
Mat
Levering
* Denne ordren ble bestilt på en søndag. Leveringstidene på søndager er generelt litt lenger på grunn det store antallet bestillinger.

Jan Ove Holmen

Sunday, June 07, 2020
Mat
Levering

Ole Ivar Moen

Friday, May 08, 2020
Mat
Levering

Leveringstider

Mandag
11:00 - 23:30
Tirsdag
11:00 - 23:30
Onsdag
11:00 - 23:30
Torsdag
11:00 - 23:30
Fredag
11:00 - 23:30
Lørdag
11:00 - 23:30
Søndag
11:00 - 23:30

Betalingsmetoder

Kontaktinformasjon

Alshami
Rådhusgaten 2
3126 Tønsberg